Aktuální informace pro nový školní rok

 

Právě vyšla nová publikace ÚČTOVÁNÍ V S.R.O. – PRACOVNÍ SEŠIT, která je vhodným doplňkem k výkladové učebnici Účetnictví 3. díl.

Ukázky z učebnice:

Účtování v s.r.o. - pracovní sešit

 

Objednávání učebnic (vč. e-learningu) je pro školy nově v sekci Nakupuji pro školu, kde oproti sekci Nakupuji pro veřejnost má vyučující možnost objednat e-learning současně s příslušnou učebnicí.

Poznámka:
Vyučující, který nakupuje učebnice pro studenty, ale fakturu nemůže mít vystavenou na školu, nakupuje také v této sekci.

ucebnice.stohl-znojmo.cz

 

Od tohoto školního roku jsou nově nabízeny SBÍRKY PŘÍKLADŮ s elektronickou podporou – tištěné publikace jsou rozšířeny o elektronickou podporu, tj. vybrané tištěné úlohy je možné řešit také on-line způsobem.

Ukázky jednotlivých typů úloh:

 

E-PRACOVNÍ SEŠIT jako doplněk k tištěné publikaci Pracovní sešit k Základům účetnictví bude spuštěn v průběhu září.

 

Byla aktualizována webová aplikace MOJE VÝSLEDKYobsahuje výsledky úloh k výkladovým učebnicím 1., 2. a 3. díl 2023 a k Maturitním okruhům.

Pro vyučující, kteří měli přístup do této aplikace již v loňském školním roce, se nic nemění a mohou použít pro vstup stejné přihlašovací údaje. Vyučující, kteří v loňském roce nevyužívali tuto aplikaci a letos budou o to mít zájem, kontaktují paní Nechvátalovou, která jim přístupové údaje zašle.

Webová aplikace MOJE VÝSLEDKY obsahuje k řadě kapitol i soutěžní hru RISKUJ.

Připravujeme

 Webinář

Uskutečnilo se

E-sbírka a E-pracovní sešit
E-sbírka a E-pracovní sešit